Gold-Vit® - witaminy najnowszej generacji | www.goldvit.pl
GoldVit
GOLD VIT® D3 + K2 SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA LUB ZWROT PIENIĘDZY!
GOLD VIT® D3+K2
Skuteczność działania
lub zwrot pieniędzy

Jesteśmy tak pewni jakości i skuteczności Gold Vit® D3+K2, że zwrócimy Ci pieniądze za jego zakup, jeśli preparat nie podniesie Ci poziomu witaminy D we krwi.

Olimp Labs jest jedyną firmą na polskim rynku farmaceutycznym, która zdecydowała się na przeprowadzenie takiej akcji!

Gold-Vit® D3+K2

to doskonałej jakości preparat zawierający wysoką ilość witaminy D3 w połączeniu z naturalną witaminą K z natto, występującą w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie - menachinonu-7.

Preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologi Flow Caps Liquid Technology®, gwarantującej szybką absorbcję w organizmie oraz utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składników.
Wszelkie szczegóły akcji, w tym zasady oceny poziomu witaminy D oraz opis mechanizmu zwrotu pieniędzy znajdziesz w regulaminie.

Zasady i Regulamin
Zasady akcji są proste!
Przyjmuj regularnie Gold Vit® D3+K2 przez jeden miesiąc.
Jeśli preparat nie podniesie Ci poziomu witaminy D we krwi, zwrócimy pieniądze za jego zakup.
Aby móc ubiegać się o zwrot, musisz wysłać do nas skany następujących dokumentów:
  • Wyniki badań krwi, w których znajduje się oznaczenie poziomu 25(OH)D (25-hydroksy witamina D). Na dokumencie musi znajdować się data wykonania badania. Badanie musi być wykonane maksymalnie 15 dni przed datą zakupu Gold Vit D3+K2 pochodzącą z dowodu zakupu ( szczegóły w poniższym punkcie 2).
  • Paragon lub faktura poświadczająca zakup Gold Vit D3+K2 na terenie Polski. Data dokumentu musi mieścić się między 15 stycznia, a 29 lutego 2020r.
  • Wyniki Twoich kolejnych badań krwi, wykonanych po przyjęciu wszystkich kapsułek Gold Vit D3+K2. W badaniu musi znalezc się oznaczenie poziomu 25(OH)D (25-hydroksy witamina D). Na dokumencie musi znajdować się data wykonania badania. Badanie musi być wykonane w czasie od 30 do 40 dni kalendarzowych po dacie zakupu Gold Vit D3+K2 pochodzącą z dowodu zakupu.
Formularz umożliwiający przekazanie skanów powyższych dokumentów oraz niezbędnych danych osobowych znajdziesz w zakładce „FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY”
Przed wysłaniem zgłoszenia, zapoznaj się ze szczegółami akcji umieszczonymi w poniższym regulaminie.
Formularz zgłoszeniowy

Jeśli po regularnym przyjmowaniu Gold Vit® D3+K2 przez jeden miesiąc preparat nie podniósł Ci poziomu 25(OH)D (25-hydroksy witamina D) we krwi, wypełnij poniższy formularz i załącz odpowiednie dokumenty.
Przed wysłaniem formularza zapoznaj się z regulaminem akcji.

Podaj numer składający się z 10 cyfr.
Podaj numer składający się z 11 cyfr.
Podaj numer składający się z 9 znaków.
Podaj numer składający się z 9 cyfr
Podaj numer składający się z 21 cyfr.
Załącz skan dokumentu
Nie wybrano pliku
Załącz skan dokumentu
Nie wybrano pliku
Załącz skan dokumentu
Nie wybrano pliku